Заголовок 22

Написати директору

   (068) 353-32-23
     (063) 353-32-23  

  Пн - Пт 10:00-17:00
   (без перерви)


Електромонтажні роботи

ЕЛЕКТРОМОНТАЖ і ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ПІД КЛЮЧ

 • Безкоштовний виїзд електрика на об'єкт.
 • Оптові ціни на електрообладнання, працюємо з усіма надійними виробниками і постачальниками.
 • Укомплектуємо Ваш об'єкт всім необхідним електроустаткуванням: світлотехнічне, електротехнічне, кабельно-провідникове.
 • Проводимо електромонтажні роботи: квартири, будинки, котеджі, офісні будівлі, торгово-промислові та виробничі об'єкти.
 • Освітлення зовнішнє і внутрішнє.
 • Власний склад світлодіодної продукції.
 • Власний імпорт світлодіодної продукції з Європи та Китаю.
 • Гарантія на електромонтажні роботи.
 • Гарантія на електрообладнання.
 • Працюємо з ПДВ.
 • Проектування, розробка і узгодження проектів електропостачання.
 • Монтаж кабельних ліній, повітряних ліній, внутрішніх мереж, підстанцій
 
На всі види виконуваних електромонтажних робіт є необхідні ліцензії та сертифікати, дозвільні документи.
 

Послуги електромонтажу

Електромонтажні роботи (Київ і Київська область) виконуємо у квартирах, будинках, котеджах, офісних будівлях, торгово-промислових і виробничих об'єктах.
Електромонтажні роботи, проведені нашими фахівцями, гарантують використання якісних комплектуючих, великий досвід подібних робіт, застосування найрізноманітніших технік, що максимально підходять для конкретних умов і ситуацій. Багато років роботи і накопичений досвід дозволяють здійснювати електромонтаж в найтіснішому співробітництві з дизайнерами та архітекторами, щоб створити результат, який максимально задовольнить навіть самого прискіпливого і уважного замовника.
 
Фахівці нашої компанії проводять електромонтажні роботи самих різних профілів. Це може бути монтування абсолютно нової системи освітлення, може бути капітальний ремонт вже існуючої мережі і обладнання, а також надаються послуги профілактичних електромонтажних робіт. Розцінки на електромонтажні роботи будуть різнитися в залежності від завдань. При цьому ми можемо гарантувати оптимальне співвідношення між вартістю і якістю виконаних робіт серед усіх аналогічних пропозицій на ринку.
 

Електромонтажні роботи в Києві

У місті Київ електромонтажні роботи можуть включати в себе монтаж електромережі практично будь-якої складності - квартира, будинок, висотний монтаж, прокладка проводки "з нуля", ремонт існуючих мереж, заміна обладнання. Електромонтаж виконується в максимально стислі строки, особливо якщо мова йде про екстрений ремонт пошкодженої електромережі та відновленні стабільної подачі електроенергії.
 

Ціни на електромонтажні роботи

Завдяки широкому вибору послуг, які ми надаємо, наші замовники мають можливість самостійно складати пакети необхідних робіт. Фахівці виконають той обсяг завдань, який необхідний замовнику і в розцінки на електромонтажні роботи не входять приховані платежі або обов'язкові додаткові послуги. Таким чином, наша компанія може гарантувати оптимальну ціну на електромонтажні роботи, яка майже гарантовано буде нижчою, ніж у наших конкурентів.

Зверніться до наших фахівців і консультантів за більш детальною інформацією. Навіть в телефонному режимі Ви зможете отримати всі необхідні Вам відповіді, порахувати приблизний час виконання робіт, а також уточнити ціни на електромонтажні роботи за конкретним замовленням.
Якість робіт, виконуваних нашими фахівцями, а також розцінки на електромонтажні роботи потішать Вас. Системи енергопостачання, змонтовані співробітниками нашої компанії, прослужать Вам довгі роки!