Датчик руху вбудований (PIR) – цей пристрій реагує на рух людини у певній зоні і включає, та вимикає освітлення.
Підходить для встановлення в коридорах, сходових майданчиках, ванних кімнатах, туалетах, кухнях та інших місцях, де потрібне економне та зручне освітлення. Датчик може автоматично визначати день та ніч та регулювати час затримки від 3 секунд до 7 хвилин. Датчик легко монтується та сумісний з різними типами світильників.
Датчик має такі характеристики:
Датчик має такі характеристики:
| Бренд | Product Partner |
| Потужність | Max. 200W (світлодіоди 80 Вт, люмінесцентні 120 Вт, лампа розжарювання 200 Вт, вентилятор 50 Вт) |
| Робоча напруга | 100-250V |
| Пило/волого захист | IP20 |
| Дальність спрацьовування | від 7 до 10 метрів |
| Кут спрацьовування | 120° |
| Світлочутливість | |
| Швидкість руху | |
| Час затримки | за замовчуванням 10 сек |
| Додатково | Функція: інфрачервоний перемикач, датчика людського тіла |
| Висота установки | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір (ГхШхД) | 35х85х85мм |
| Монтажний отвір | 57х45мм |
| Колір датчику | Білий |
| Гарантія | 12 місяців |




