Заголовок 22

Написати директору

   (095) 897-80-57
    (093) 806-45-46 
    (067) 440-81-01 

  Пн - Пт 10:00-16:00


Дистанційний вимикач, радіокерований, трьохзонний, YAM-803

Виробник: Product Partner
Код товару: 3929

328.00 грн.

На складі

Бездротовий трьохзонний вимикач YAM-803 дозволяє керувати освітленням та іншими електропріборов за допомогою радіосигналу. Даний набір ідеально підійде для управління освітлювальними приладами (світильниками, люстрами, світлодіодними панелями) і іншої дрібної електроніки, яка потребує великих навантажень. В даному наборі, блок управління має 3 сигнальних каналу (виходу) для управління включенням / виключенням світлових приладів. До кожного виходу можна підключити декілька освітлювальних приладів, при цьому прилади можуть управлятися незалежно один від одного. Кожен канал дистанційного вимикача має великий запас потужності (до 1000 Вт), що дає можливість для якісної роботи потужних багатолампових освітлювальних приладів. Даний набір складається з двох основних частин - блоку управління (приймального блоку) і пульта дистанційного керування (ДУ).

Комплектуючі мають унікальний код і використовують власну (унікальну) радіочастоту для роботи, тому схожі пульти або блоки керування не будуть спрацьовувати при знаходженні в одному приміщенні. Блок управління має прямокутну форму і виконаний з пластика. На передній стороні корпусу намальована схема для підключення харчування і пристроїв. На правому боці знаходяться дроти для підключення живлення до блоку й проведення для підключення до освітлювальних приладів. Пульт дистанційного керування має витягнуту прямокутну форму і пластиковий корпус. На передній стороні розташовані 4 копки управління функціями пульта (A, B, С, ON / OFF), кожна з яких має свій функціонал. Зі зворотного боку пульта знаходиться місце для установки елементів живлення. За харчування відповідає одна батарейка 12В / 23A. Передача даних від пульта дистанційного керування до блоку управління відбувається бездротовим шляхом, по радіоканалу.

Дальність передачі сигналу становить близько 30 метрів, при цьому наявність перешкод не сильно впливає на кінцеву дальність роботи. Принцип роботи системи простий, блок управління підключається до живлення, після, до блоку управління підключаються освітлювальні пристрої, після чого за допомогою пульта дистанційного керування можна управляти харчуванням цих приладів. Даний набір, підійде для любителів радіоелектроніки та бажаючих раціонально використовувати електроніку. Найчастіше подібні системи дистанційного керування використовуються для освітлювальних приладів або для груп освітлювальних приладів. Таким чином, якщо Ви потребуєте системі дистанційного керування освітленням, тоді вимикач світла з дистанційним керуванням на 3 канали (YAM-803) саме те що Вам потрібно.

Особливості YAM-803:

Можливість дистанційного включення / вимикання трьох приладів (груп приладів) за допомогою пульта дистанційного керування

Ідеально підходить для дистанційного керування дрібними електричними приладами, лампами, групами ламп

Натискання на будь-яку з кнопок A, B, С або ON / OFF на пульті перемикача і відповідний світильник буде включений, друге натиснення вимкне світло

Бездротова передача сигналів з пульта дистанційного керування (ДУ)

Наявність стін практично не впливає на дальність роботи пульта ДУ

Швидка і легка установка, яка не потребує глибоких знань в електроніці

Зрозуміла схема підключення зображена на корпусі приладу

Унікальний код і радіочастота для кожної окремої пари (блок пульт ДУ)

Характеристики YAM-803:

Кількість каналів (портів): 3

Навантаження на порт 1000 Вт (люмінесцентна лампа), 300 Вт (енергозберігаюча лампа)

Вхід напруга: AC 180 / 240V, 50/60 Гц

Харчування пульта ДУ: батарея 12 В / 23A

Дальність: до 30 м

Матеріал: ABS пластик

Розмір (блок): 6 х 4,5 х 2,3 см

Розмір (пульт ДУ): 11 х 4,1 х 1,2 см

Комплектація YAM-803:

Блок управління (приймач) на 3 канали - 1 шт.

Пульт дистанційного керування (передавач) - 1 шт.

  Написати відгук

Ваш відгук
Увага: HTML не підтримується!
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.