| Бренд | Product Partner |
| Потужність | 8W |
| Відповідність традиційним лампам потужністю | 100W |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | ST64 (Колба) |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Світловий потік | 720Lm |
| Світлова ефективність | 90Lm/W |
| Колір світіння | 2350K (біле тепле) |
| Індекс передачі кольору, Ra | ≥80 |
| Кут розсіювання світла | 360° |
| Тип розсіювача | Бурштиновий |
|
Номінальний термін служби
|
25 000 годин
|
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга живлення | AC220V |
| Можливість димирування | Ні |
| Клас якості | Стандарт |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Розмір | 142x64мм |
| Гарантійний термін | 24 місяці |



















