| Бренд | Product Partner |
| Потужність | 4W |
| Відповідність традиційним лампам потужністю | 50W |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C35 (свічка на вітрі) |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Світловий потік | 440Lm |
| Світлова ефективність | 110Lm/W |
| Колір світіння | 2350K (білий теплий) |
| Індекс передачі кольору, Ra | ≥80 |
| Кут розсіювання світла | 360° |
|
Номінальний термін служби
|
25 000 годин
|
| Тип розсіювача | Бурштиновий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга живлення | AC175-265V |
| Можливість димирування | Ні |
| Клас якості | Стандарт |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Розмір | 113x35мм |
| Гарантійний термін | 24 місяці |





















