Світлодіодний LED світильник, вбудований, 12W, 5000K. Гарантія - 2 роки
Вбудований світлодіодний світильник, 12W, 5000K, IP20, білого кольору, ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Монтажний отвір: від 46мм до 70мм (регульоване кріплення).
* Світильники можуть відрізнятися за розміром в залежності від партії (+ -5%). У зв'язку з цим вирізати монтажні отвори рекомендується тільки після придбання даного товару.
| Тип світильника | Вбудований |
| Форма | Квадрат |
| Потужність | 12W |
| Світловий потік | 960Lm |
| Температура світла | 5000K |
| Енергоефективність | 80Lm/W |
| Пило/волого захист | IP20 |
| Розмір | 100х100x17мм |
| Монтажний отвір | 46-70мм |
| Напруга живлення | AC175-265V |
| Кут розсіювання світла | 140° |
| Ресурс роботи | 25 000 годин |
| Матеріал | ABS + PC + алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантія | 24 місяціі |























