Заголовок 22 Заголовок 22

Написати директору

   (068) 353-32-23
     (063) 353-32-23  

  Пн - Пт 10:00-17:00
   (без перерви)


Контролер/шлюз Mi Light YT1

Виробник: Mi Light
Код товару: 5924/5998

1 059.50 грн.

На складі

Інноваційна технологія пристрою Mi Light YT1 дозволяє при його установці в приміщенні керувати освітленням без обмежень на відстані з Вашого гаджета Android and iOS. Проста схема синхронізації передбачає бездротове підключення контролерів всіх типів Mi light серії до пристроюMi Light YT1 з метою дистанційного керування усіма зонами освітлення безпосереньо  з гаджета - як в роздільному режимі, так і з обїедіненіем в групи.

Найпривабливішою характеристикою пристрою є можливість віддаленого управління освітленням за допомогою Mi Light YT1 і Вашого гаджета – за умови підключення обох пристроїв до мережі Інтернет. Навіть якщо Ви перебуваєте за сотні кілометрів від Вашого будинку, ця функція дає можливість відключити всі джерела світла Mi light і увімкнути обрану групу освітлення, при необхідності створивши тимчасовий ефект Вашої присутності віддалено!

Сама настройка Mi Light YT1 складається з 2 етапів:

 1. Mi Light YT1 прив'язується до мережі wi-fi і Вашого мобільного пристрою, на який попередньо завантажується спеціальна програма Mi light: через Apple App Store, Google play, або ж шляхом сканування QR-коду з коробочки контролера.
 2. Світлодіодна лампа, світильник, інші Mi Light пристрої прив'язуються до Mi Light YT1 Wi-Fi.

Mi Light YT1 дозволяє управляти не тільки світлодіодними лампами і світильниками, але й іншими джерелами світла, які працюють за тим самим принципом.

 

Покрокова інструкція налаштування Mi Light YT1:

Прив'язка до мобільного пристрою:

 1. Mi Light YT1 підключається до мережі за допомогою USB-кабелю з комплекту. При першому використанні виробник рекомендує його перезавантажити (кнопка на правій бічній панелі, вона досить маленька, тому натиснути її вийде за допомогою спиці або голки).
 2. На мобільному пристрої відкривається пункт меню «Налаштування», нас цікавить пункт wi-fi. Необхідно підключитися до контролера, як тільки він виявиться і стане доступний, з'явившись в списку мереж wi-fi.
 3. На наступному етапі необхідно здійснити деякі налаштування на мобільному пристрої. Зайшовши у встановлений додаток Mi light, Ви побачите список підключених до нього пристроїв Mi Light YT1 (їх може бути декілька). Після того, як потрібний контролер знайдений, Ви зможете задати йому конкретне ім'я. Цим етапом не рекомендується нехтувати, щоб в подальшому не виникало плутанини при підключенні декількох пристроїв.
 4. Далі потрібно встановити wifi-з'єднання з домашньою мережею. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Налаштування» (configuration) в інтерфейсі програми Mi light і після сканування доступних wi-fi мереж підключитися до Вашої.
  Важливий момент: після підключення до wi-fi, програмку Mi light потрібно перезапустити.
 5. Наступний етап - вибір типу пульта програми Mi light, які доступні у вкладці «Монітор». Потрапити в відповідне меню можна, зробивши подвійний тап по кольоровому «колесу» Mi light. Далі потрібно порівняти той пульт, який намальований на коробці джерела світла, що підключається, з тими, що пропонує програма, і вибрати відповідний.
 6. Тепер потрібно прив'язати до Mi Light YT1 світлодіодне джерело світла. Уважно читайте інструкцію до Вашого джерела світла Mi Light, у деяких моделей немає можливості працювати з Mi Light YT1.​

Отже, що потрібно зробити:

 • підключіть Ваше джерело світла Mi Light;
 • протягом 3 секунд після того, як воно засвітиться, натисніть на одну з 4 кнопок, розташованих в нижній частині імпровізованого «пульта» на Вашому гаджеті;
 •  «Блимнувши» кілька разів, Ваше джерело світла буде готове до того, щоб ним керували за допомогою Mi Light YT1.

 

Все, можна нарешті приступати до експериментів зі світлом: кнопки меню відповідають за яскравість і колір випромінюваного світлового потоку. Досить кілька разів пограти з настройками, щоб запам'ятати, де яка кнопка розташована. Програма також пропонує кілька автоматичних цікавих режимів. Прив'язати до Mi light можна відразу 4 лампи, і управляти ними одночасно або окремо.

Mi light wifi controller - не чергова іграшка, це дуже цікавий девайс, що дозволяє насолодитися грою світла і організувати в будинку самобутній світлодизайн!

Технічні характеристики Контролера Mi Light YT1

1. Напруга живлення: DC5V/500mA

2. Зовнішній розмір: 57х33х33 мм

3. Радіус прийому: 30 метров

7. Робоча температура:-20 - +45C

8. Вага: 36 г

 

Комплект поставки Mi Light YT1:

Контролер / шлюз Mi Light YT1: 1 штука.

Інструкція з монтажу та експлуатації: 1 штука.

  Написати відгук

Ваш відгук
Увага: HTML не підтримується!
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.