Світлодіодна лампа 24W, E27, T38, 5000K, VX-884. Гарантія – 2 роки
| Потужність | 24W |
| Світловий потік | 4000Lm |
| Температура світла | 5000K – біле нейтральне світло |
| Тип цоколю | E27 |
| Форма лампи | T38 |
| Тип лампи | Filament (Філамент) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Ресурс | 50000 годин |
| Енергоефективність | 167Lm/W |
| Індекс передачі кольору (Ra) | ≥80 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Напруга | AC185-265V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила струму (макс.) | 210mA |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
| Розмір | Ø38х170мм |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Гарантія | 24 місяці |
















