Заголовок 22

Написати директору

   (095) 897-80-57
    (093) 806-45-46 
    (067) 440-81-01 

  Пн - Пт 10:00-16:00


Світлодіодні прожектори

Світлодіодний прожектор rgb вуличний з датчиком руху купити, прожектор світлодіодний промисловий з датчиком руху в інтернет магазині Led Group

Ні для кого не секрет, що світлодіодний прожектор має велику кількість переваг перед своїми застарілими аналогами. Галогенні, металогалогенні і натрієві джерела не можуть дати такого світіння, економності та довговічності, які дає саме світлодіодний прожектор. Велика кількість сфер застосування робить такі прилади досить універсальними. Наприклад, світлодіодний прожектор з датчиком руху може використовуватися в побутових цілях, тоді як прожектор світлодіодний промисловий має набагато більшу потужність і захищеність, що робить його професійним приладом.

Типи світлодіодних прожекторів

Залежно від конструктивних особливостей і виду світлодіодних елементів, кожен світлодіодний прожектор можна віднести до одного з декількох основних типів.

  1. Лінійний прожектор являє собою витягнуту плату, на якій закріплені світлодіоди. Така конструкція дозволяє легко перетворити його на світлодіодний прожектор вуличний  або промисловий. Лінійний тип приладу дозволяє освітити досить довгі ділянки території, рівномірно розподіляючи світло.
  2. Матричний тип освітлювальних приладів використовують найчастіше як прожектор світлодіодний промисловий, але також можна зустріти їх і в інших сферах. Наприклад, при організації великих заходів, концертів, при будівництві стадіонів тощо. Такий тип приладу складається з майданчика, на якому досить щільно розташовані світлодіоди. Це збільшує потужність світлового потоку при максимальній компактності пристрою.
  3. Для організації концертів використовується матричний світлодіодний прожектор RGB. До його конструкції входять світло діоди, здатні змінювати колір випромінюваного світла. Саме світлодіодний прожектор RGB  являє собою ще один різновид таких освітлювальних приладів. Розподіл відбувається не тільки за типом конструкції, але і за властивостями світлодіодів.

Будь-який світлодіодний прожектор, вуличний або для використання в приміщеннях, може складатися з монохромних та повнокольорових діодів. Монохромні здатні працювати тільки в одному кольорі - білому, зеленому, жовтому… А світлодіодний прожектор RGB, завдяки наявності трьох базових кольорів і спеціального контролера, може миттєво змінювати тон випромінюваного світла, створюючи будь-які кольори та їх відтінки.

  1. Для використання поза приміщеннями, в залежності від конкретних потреб можна використовувати також прожектор світлодіодний з датчиком руху. Він здатний автоматично активуватися при виявленні руху в певному радіусі. Для розпізнавання використовуються інфрачервоні промені, тому світлодіодний прожектор з датчиком руху без проблем спрацьовує в будь-який час доби максимально швидко і точно.

Світлодіодний прожектор rgb вуличний або прожектор світлодіодний промисловий з датчиком руху - переваги:

Головною перевагою світлодіодних прожекторів було і залишається чудове співвідношення споживаної потужності і створюваного світлового потоку. При споживанні 1 Вт електроенергії кожен світлодіод може видати 75 Лм світла, тоді як, наприклад, галогенний прожектор видає всього 22-25 Лм. А якщо використовувати прожектор світлодіодний з датчиком руху, виконаний по матричної технології, то за кількістю світла він легко  обійде будь-який інший тип прожектора.

Наш Інтернет-магазин пропонує Вам великий вибір прожекторів і робить акцент на тому, що незалежно від обраного типу пристрою, - світлодіодний прожектор з датчиком руху, прожектор світлодіодний промисловий, або будь-який інший - Ви можете бути впевнені в якості та довговічності приладу.