Заголовок 22 Заголовок 22

Написати директору

   (068) 353-32-23
     (063) 353-32-23  

  Пн - Пт 10:00-17:00
   (без перерви)


Дистанційний вимикач, радіокерований, двозональний, YAM-802

Виробник: Product Partner
Код товару: 3223

257.54 грн.

На складі

Опис YAM-802:
 Для любителів електроніки і бездротових технологій представляємо дистанційний вимикач світла з пультом на 2 канали (модель YAM-802). Даний бездротової вимикач дозволяє керувати освітленням у приміщенні за допомогою радіосигналу. Даний набір ідеально підійде для управління освітлювальними приладами (світильниками, люстрами, світлодіодними панелями) та іншою дрібною електронікою, яка потребує великих навантажень. В даному наборі блок управління має 2 сигнальних канали (виходи) для управління увімкненням/вимкненням світлових приладів. До кожного виходу можна підключити декілька освітлювальних приладів, при цьому приладами можна керувати окремо, незалежно один від одного. Кожен канал дистанційного вимикача має великий запас потужності (до 1000 Вт), що дає можливість для якісної роботи потужних багатолампових освітлювальних приладів. Даний набір складається з двох основних частин - блоку управління (приймального блоку) і пульта дистанційного керування (ДУ).

Комплектуючі мають унікальний код і використовують власну (унікальну) радіочастоту для роботи, тому схожі пульти або блоки керування не будуть спрацьовувати при знаходженні в одному приміщенні. Блок управління має прямокутну форму і виконаний з пластика. На передньому боці корпусу намальована схема для підключення живлення та пристроїв. На правому боці знаходяться дроти для підключення живлення до блоку й дроти для підключення освітлювальних приладів.

Пульт дистанційного керування має видовжену прямокутну форму і пластиковий корпус. На передній стороні розташовані 4 копки управління функціями пульта (A, B, ON / OFF, SLEEP), кожна з яких має свій функціонал. Зі зворотного боку пульта знаходиться місце для установки елементів живлення. За нього відповідає одна батарейка 12 В/23A. Передача даних від пульта дистанційного керування до блоку управління відбувається бездротовим шляхом, по радіоканалу.

Дальність передачі сигналу становить близько 30 метрів, при цьому наявність перешкод не сильно впливає на кінцеву дальність роботи. Принцип роботи системи простий: блок управління підключається до живлення, після того до блоку управління підключаються освітлювальні пристрої. По завершенні підключення вже можна управляти живленням підключених приладів за допомогою пульта дистанційного керування.

Даний набір підійде для любителів радіоелектроніки та бажаючих раціонально використовувати електроніку. Найчастіше подібні системи дистанційного керування використовуються для освітлювальних приладів або для груп освітлювальних приладів. Таким чином, якщо Ви потребуєте системи дистанційного керування освітленням, тоді даний дистанційний вимикач світла з пультом на 2 канали (модель YAM-802)  – саме те, що Вам потрібно.

 

Особливості YAM-802:

  • Можливість дистанційного увімкнення/вимкнення двох приладів (груп приладів) за допомогою пульта дистанційного керування
  • Ідеально підходить для дистанційного керування дрібними електричними приладами, лампами, групами ламп
  • Натискання на будь-яку з кнопок A, B або ON / OFF / SLEEP на пульті перемикача, і відповідний світильник буде включений, друге натиснення вимкне світло
  • Має функцію включення освітлення з затримкою
  • Бездротова передача сигналів з пульта дистанційного керування (ДУ)
  • Наявність стін практично не впливає на дальність роботи пульта ДУ
  • Швидка і легка установка, яка не потребує глибоких знань в електроніці
  • Зрозуміла схема підключення зображена на корпусі приладу
  • Унікальний код і радіочастота для кожної окремої пари (блок пульт ДУ)

 Комплектація YAM-802:

Блок управління (приймач) на 2 канали - 1 шт.
Пульт дистанційного керування (передавач) - 1 шт.

  Написати відгук

Ваш відгук
Увага: HTML не підтримується!
Leave a review  ↓
 
1 text_sc_stat_reviews
0 text_sc_stat_answer
0 text_sc_stat_ratings
0  
text_sc_stat_rate_text
3 text_sc_stat_rate
100% 3 text_sc_stat_good
3