Заголовок 22 Заголовок 22

Написати директору

   (068) 353-32-23
     (063) 353-32-23  

  Пн - Пт 10:00-17:00
   (без перерви)


Контролер/шлюз Mi Light Miboxer WL-Box1

Виробник: Mi Light
Код товару: 5923/5999

1 442.55 грн.

Наявність уточнюйте

Інноваційна технологія пристрою WL-Box1 Mi Light / Miboxer Wi-Fi дозволяє керувати освітленням в приміщенні з будь-якої відстані за допомогою Вашого гаджета Android and iOS. Проста схема синхронізації передбачає бездротове підключення контролерів усіх типів Mi Light / Miboxer серії до пристрою WL-Box1 Mi Light / Miboxer Wi-Fi та дистанційне керування з гаджета усіма зонами освітлення - як в роздільному режимі, так і з об'єднанням в групи.

Найпривабливішою характеристикою пристрою є можливість віддаленого управління освітленням за допомогою iBox2 Mi Light Wi-Fi і Вашого гаджета – за умови підключення обох пристроїв до мережі Інтернет. Навіть якщо Ви перебуваєте за сотні кілометрів від Вашого будинку, ця функція дає можливість відключити всі джерела світла Mi light і увімкнути обрану групу освітлення, за необхідності створивши тимчасовий ефект Вашої присутності віддалено!

Налаштування iBox2 Mi Light Wi-Fi складається з 2 етапів:

 1. iBox2 Mi Light Wi-Fi прив'язується до мережі wi-fi і Вашого мобільного пристрою, на який попередньо завантажується спеціальна програма Mi light: через Apple App Store, Google play, або ж шляхом сканування QR-коду з коробочки контролера.
 2. Світлодіодна лампа, світильник, інші Mi Light пристрої прив'язуються до iBox2 Mi Light Wi-Fi.

iBox2 Mi Light Wi-Fi дозволяє управляти не тільки світлодіодними лампами і світильниками, але й іншими джерелами світла, які працюють за тим самим принципом.

 

Покрокова інструкція налаштування iBox2 Mi Light Wi-Fi:

Прив'язка до мобільного пристрою:

 1. iBox2 Mi Light Wi-Fi підключається до мережі за допомогою USB-кабелю з комплекту. При першому використанні виробник рекомендує його перезавантажити (кнопка знаходиться на правій бічній панелі, вона досить маленька, тому натиснути її вийде за допомогою спиці або голки).
 2. На мобільному пристрої відкривається пункт меню «Налаштування», нас цікавить пункт wi-fi. Необхідно підключитися до контролера, як тільки він виявиться і стане доступний, з'явившись в списку мереж wi-fi.
 3. На наступному етапі необхідно здійснити деякі налаштування на мобільному пристрої. Зайшовши у встановлений додаток Mi light, Ви побачите список підключених до нього пристроїв iBox2 Mi Light Wi-Fi (їх може бути декілька). Після того, як потрібний контролер знайдений, Ви зможете задати йому конкретне ім'я. Цим етапом не рекомендується нехтувати, щоб в подальшому не виникало плутанини при підключенні декількох пристроїв.
 4. Далі потрібно встановити wifi-з'єднання з домашньою мережею. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Налаштування» (configuration) в інтерфейсі програми Mi light і після сканування доступних wi-fi мереж підключитися до Вашої.
  Важливий момент: після підключення до wi-fi, програмку Mi light потрібно перезапустити.
 5. Наступний етап - вибір типу пульта програми Mi light, які доступні у вкладці «Монітор». Потрапити в відповідне меню можна, зробивши подвійний тап по кольоровому «колесу» Mi light. Далі потрібно порівняти той пульт, який намальований на коробці джерела світла, що підключається, з тими, що пропонує програма, і вибрати відповідний.
 6. Тепер потрібно прив'язати до iBox2 Mi Light Wi-Fi світлодіодне джерело світла. Уважно читайте інструкцію до Вашого джерела світла Mi Light, у деяких моделей немає можливості працювати з iBox2 Mi Light Wi-Fi.​

Отже, що потрібно зробити:

 • підключіть Ваше джерело світла Mi Light;
 • протягом 3 секунд після того, як воно засвітиться, натисніть на одну з 4 кнопок, розташованих в нижній частині імпровізованого «пульта» на Вашому гаджеті;
 •  «Блимнувши» кілька разів, Ваше джерело світла буде готове до того, щоб ним керували за допомогою iBox2 Mi Light Wi-Fi.

 

Все, можна нарешті приступати до експериментів зі світлом: кнопки меню відповідають за яскравість і колір випромінюваного світлового потоку. Досить кілька разів пограти з настройками, щоб запам'ятати, де яка кнопка розташована. Програма також пропонує кілька автоматичних цікавих режимів. Прив'язати до Mi light можна відразу 4 лампи, і управляти ними одночасно або окремо.

Mi light wifi controller - не чергова іграшка, це дуже цікавий девайс, що дозволяє насолодитися грою світла і організувати в будинку самобутній світлодизайн!

 

Технические характеристики Контроллера Mi Light iBox2

1. Напряжение питания: DC5V/500mA

2. Внешний размер: 90.5 х 66.0 х 15.0 мм

3. Радиус приема: 30 метров

7. Рабочая температура: -20 ... +45оC

8. Вес: 36 г

 

Комплект поставки Mi Light iBox2:

Контролер / шлюз Mi Light iBox2: 1 штука.

Інструкція з монтажу та експлуатації: 1 штука.

  Написати відгук

Ваш відгук
Увага: HTML не підтримується!
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.