Світлодіодна лампа 10W, E27, ST64, 2200K, VX-478
| Потужність | 10W |
| Світловий потік | 1100Lm |
| Температура світла | 2200K – біле тепле світло |
| Тип цоколю | E27 |
| Форма лампи | ST64 |
| Тип лампи | Filament (Філамент) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Ресурс | 40000 годин |
| Енергоефективність | 110Lm/W |
| Індекс передачі кольору (Ra) | ≥90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Напруга | AC198-242V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила струму (макс.) | 75mA |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Вага | 53г |
| Розмір | Ø64х142мм |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип розсіювача | Бурштиновий |
| Гарантія | 3 роки |














