Розпродаж, цю модель знято з виробництва
Стельовий світлодіодний світильник, master LED Poland, Ortho mL-3413
До серії Ortho входять недорогі світлодіодні світильники від польського виробника master LED Poland. Врізний стельовий світлодіодний світильник, master LED Poland, 18W, 4000K, IP20, білого кольору, ідеально впишеться у будь-який інтepьep.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою master LED Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості та вироблена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само, вся продукція master LED Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Виробник | master LED Poland |
| Потужність | 18W |
| Світловий потік | 1440Lm |
| Температура світла | 4000K |
| Енергоефективність | 80Lm/W |
| Захист від пилу та вологи | IP20 |
| Розмір | Ø175x9мм |
| Монтажний отвір | Ø155мм |
| Напруга живлення | AC170-265V |
| Ресурс роботи | 20000 годин |
| Індекс передачі кольору (Ra) | ≥70 |
| Джерело світла | SMD 2835 |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна | Польща |







