Світлодіодна LED лампа 6W, E14, С37, 4100K, VX-767. Гарантія - 3 роки
| Потужність | 6W |
| Світловий потік | 880Lm |
| Температура світла | 4100K - нейтральне світіння |
| Тип цоколю | E14 |
| Форма лампи | С37 (свічка на вітрі) |
| Тип лампи | Filament (Філамент) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Ресурс | 40000 годин |
| Енергоефективність | 147Lm/W |
| Індекс передачі кольору (Ra) | ≥90 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Напруга | AC198-2420V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила струму (макс.) | 55mA |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
| Розмір | Ø37х120мм |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Гарантія | 36 місяців |
















