Світлодіодна лампа 7W, E27, A60, 2200K, VX-705
| Потужність | 7W |
| Світловий потік | 700Lm |
| Температура світла | 2200K – біле тепле світло |
| Тип цоколю | E27 |
| Форма лампи | A60 |
| Тип лампи | Filament (Філамент) |
| Кут розсіювання | 360° |
| Ресурс | 20000 годин |
| Енергоефективність | 110Lm/W |
| Індекс передачі кольору (Ra) | ≥80 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Напруга | AC220-240V |
| Частота | 50/60Hz |
| Сила струму (макс.) | 63mA |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
| Розмір | Ø60х105мм |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип розсіювача | Бурштиновий |
| Гарантія | 12 місяців |




















