Подовжувач GTV Poland, вбудований, 1 гніздо, USB A+C, алюміній + пластик, білий, TOWER. AE-GMW1STOW-10
Подовжувач висувний (розетковий блок) GTV Poland, AE-GMW1STOW-10 (Schucko) на 1 розетку з дротом 1,5 метра, білого кольору, польського виробника GTV Poland. GTV Poland заснована в 1997 році і є виробником світлодіодної продукції та меблевої фурнітури.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип відкривання | Підйомний |
| Максимально допустима навантаження | 3500Вт |
| Посадочне гніздо | Schuko (тип F) |
| Пило/вологозахист | IP20 |
| Кількість розеток | 1шт. (220V) із заземленням |
| Потужність зарядки | 10W |
| Наявність USB | Так |
| Тип штекірів USB | А + С |
| Врізний розмір | 80мм |
| Довжина проводу | 1,5м |
| Матеріал | Алюміній + пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна | Польща |

























