Подовжувач GTV Poland, вбудований, 1 гніздо, 2хUSB, алюміній + пластик, cріблястий, AVARO. ЄВРОПА!!! Гарантія - 2 роки
Подовжувач висувний (розетковий блок) GTV Poland, AE-PB1SAVA-53 на 1 розетку з дротом 1,5 метра, сріблястого кольору, польського виробника GTV Poland. GTV Poland заснована в 1997 році і є виробником світлодіодної продукції та меблевої фурнітури.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип відкривання | Підйомний |
| Максимально допустима навантаження | 3500 Вт |
| Посадочне гніздо | Schuko (тип F) |
| Пило/вологозахист | IP20 |
| Кількість розеток | 1шт. (220V) із заземленням |
| Наявність USB | Так |
| Кількість USB | 2 х 2.1A 5V |
| Ширини кришки | 135х135мм |
| Глибина | 150мм |
| Довжина проводу | 1,5 м |
| Матеріал | Алюміній + пластик |
| Колір | Cріблястий |
| Гарантія | 24 місяці |






















