Подовжувач GTV Poland, вбудований, 0.5W, з індукційною зарядкою, пластиковий, чорний, AE-ZLADPOD-20. Гарантія - 2 роки
Подовжувач з індукційною зарядкою GTV Poland, AE-ZLADPOD-20, 0.5W, з дротом 1.5 метра, чорного кольору, польського виробника GTV Poland. GTV Poland заснована в 1997 році і є виробником світлодіодної продукції та меблевої фурнітури.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип зарядки | Індукційна |
| Потужність зарядки | 0,5W |
| Пило/вологозахист | IP20 |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Довжина проводу | 1,5 м |
| Розміри | Ø60х10мм |
| Монтажний отвір | Ø60мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |



















