Подовжувач GTV Poland, вбудований, 1xUSB, з індукційною зарядкою, пластик, чорний. AE-ZUSB-20. Гарантія - 2 роки
Подовжувач з індукційною зарядкою GTV Poland, AE-ZUSB-20, 1xUSB, 0,5W, з дротом 2.0 метра, чорного кольору, польського виробника GTV Poland. GTV Poland заснована в 1997 році і є виробником світлодіодної продукції та меблевої фурнітури.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип зарядки | Індукційна |
| Потужність зарядки | 0.5W |
| Пило/вологозахист | IP20 |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Наявність USB | Так |
| Кількість USB | 1 х 2.1A 5V |
| Розміри | Ø70х21мм |
| Монтажний отвір | Ø60мм |
| Довжина проводу | 2.0 м |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |




























