Подовжувач GTV Poland, вбудований, 10W, з індукційною зарядкою, пластик, кольору хром, LUX. AE-ZLADLUX-40. Гарантія - 2 роки
Подовжувач з індукційною зарядкою GTV Poland, AE-ZLADLUX-40 10W, з дротом 2.0 метра, кольору хром, польського виробника GTV Poland. GTV Poland заснована в 1997 році і є виробником світлодіодної продукції та меблевої фурнітури.
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland. Вся продукція має європейські сертифікати якості і виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу. Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип зарядки | Індукційна |
| Потужність зарядки | 10W |
| Пило/вологозахист | IP20 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0.5 |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Довжина проводу | 2.0 м |
| Розміри | Ø74х42мм |
| Монтажний отвір | Ø60мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хром |
| Гарантія | 24 місяці |



















